?

Log in

No account? Create an account
entries friends calendar profile ИЭА Previous Previous Next Next
Андрей Илларионов
aillarionov
aillarionov
Звонок С.Нарышкина А.Турчинову накануне аннексии Крыма

https://www.youtube.com/watch?v=DSrk2NkoCHo

Тарас Березовец, политтехнолог и директор компании «Berta Communications», рассказал в прямом эфире Шустер LIVE.Будни о тайных разговорах Александра Турчинова и спикером Государственной Думы России Сергеем Нарышкиным в 2014-м, перед аннексией Крыма: «В начале марта Нарышкин звонил Турчинову и сказал буквально следующее: «Саша, если вы будете что-то делать в Крыму в течение двух дней, мы высадим воздушный десант во властном треугольнике – Администрация Президента, Верховная Рада, кабинет министров».

Tags: , , , ,

121 comments or Leave a comment
Comments
Page 1 of 2
[1] [2]
mafmaster From: mafmaster Date: December 7th, 2015 09:36 am (UTC) (Link)
Лучший друг коррупции- предатель.
czeslaw_list From: czeslaw_list Date: December 7th, 2015 09:48 am (UTC) (Link)

Удивительно, как Турчинов мог вообще рулить ...

Относительно Турчинова, наследство ... ему доставшееся и ситуации в Крыму, читайте в подлиннике "Интервью с Турчиновым - Так начиналась война" → http://censor.net.ua/resonance/308694/tak_nachinalas_voyina_intervyu_s_aleksandrom_turchinovym
zorenko_valerij From: zorenko_valerij Date: December 8th, 2015 05:29 pm (UTC) (Link)

Re: Удивительно, как Турчинов мог вообще рулить ...

В наследство ему должны были от отца переданы яйца. Их у него не оказалось.
(Deleted comment)
zorenko_valerij From: zorenko_valerij Date: December 8th, 2015 07:09 am (UTC) (Link)

Запрет полетов

Но абсолютно непонятно, почему военно-транспортные самолеты РФ спокойно садились в Крыму в феврале 2014 г. Пачками. Или их пролёт-посадку согласовало руководство Украины (тот же Турчинов), либо то же руководство Украины обеспечило беспрепятственное нарушение воздушного пространства Украины.
Точнее, всё понятно. В случае уничтожения (абсолютно законного, кстати) пары-тройки транспортных Ил-76, ситуация с самого начала была бы принципиально иной. Но Турчинов выбрал другое. Что конкретно он выбрал - видно по результатам.
From: yurko_radykh Date: December 7th, 2015 10:04 am (UTC) (Link)

недавнее

Олександр Турчинов: "Тероризм. Гібридна війна. Росія" (полностью - http://www.rnbo.gov.ua/news/2320.html )

"... Сучасна історія знає достатньо прикладів використання одних терористів у боротьбі з іншими, але жодного «happy end» такої співпраці невідомо. Завершився трагедією досвід співробітництва деяких західних спецслужб з радикальними і терористичними організаціями на Близькому Сході. Ще починаючи з 70-х років ХХ століття, їх намагалися використовувати в якості бар'єру проти комунізації і поширення марксистської ідеології серед арабських країн.

Можна згадати тих самих афганських моджахедів, яких озброювали, фінансували і навчали задля протистояння радянським військам в Афганістані, і які, досягнувши мети, потім повернули зброю проти своїх спонсорів.

Це ж стосується і відомої сьогодні всім «Аль-Каїди». Колишній Міністр закордонних справ Великобританії Робін Кук пояснив на слуханні в палаті громад походження назви цієї терористичної організації. «Аль-Каїда» арабською - це абревіатура вислову «у базі даних». Тобто спочатку ця організація була комп'ютерною базою даних тисяч екстремістів, які на першому етапі виконували задачі з протидії комуністичній експансії на Близькому Сході. Але чим це завершилося?

.......

В той же час, на превеликий жаль, більшість західних політиків не бачать очевидного: Росія готується до серйозної і масштабної війни. На Сході України вони відпрацьовували технологію проведення сухопутних операцій з використанням потужної артилерії та систем залпового вогню. В Сирії РФ проводить навчання і відпрацьовує бойове застосування своїх літаків та ракет. Згадайте хоча б нещодавні атаки на Сирію бойових ракет, що були запущені зі стратегічних бомбардувальників Ту-160, Ту-95МС, Ту-22МЗ, з підводного човна «Ростов-на-Дону» або з кораблів Каспійської флотилії.

Тим самим Путін перевіряє точність та ефективність враження цілей крилатими ракетами морського, підводного і повітряного базування. Треба пам'ятати, що ці ж ракети можуть нести ядерний боєзаряд. Тобто Росія використовує війну на Близькому Сході не лише для збереження режиму Асаду і своєї середземноморської воєнно-морської бази в Тартусі, а й в якості безкоштовного полігону для демонстративного відпрацювання бойового застосування потужної зброї. РФ тренується, нарощує бойовий потенціал і, очевидно, готується зовсім не до реалізації миротворчих операцій.

Отже, агресія Російської Федерації, що почалася 2014 року проти України, стала довгостроковим чинником впливу не лише на українську, але і на світову політичну, економічну, військову та соціальну реальність. Війна нового типу - гібридна за формою і асиметрична за змістом - деформувала систему глобальної та регіональної безпеки, а також чинну систему міжнародного права.

Треба чітко усвідомити: російський режим не збирається зупинятися. Він створює та використовує «гарячі» точки для випробування нової зброї, відпрацювання нових тактичних прийомів ведення бойових дій, набуття військовими підрозділами бойового досвіду, а також для тиску на непоступливі йому країни. Путін у будь-який спосіб хоче реалізувати «геостратегію реваншу».

Не бачити загрозу Росії, а намагатися взаємодіяти з нею, з країною, що зруйнувала світовий порядок, окупувала частину незалежної держави, з країною, що погрожує ядерною зброєю, сприяє дестабілізації в Європі та у світі, країною, що не цінує життя навіть своїх громадян, - означає приректи і спровокувати перетворення локального воєнного конфлікту на глобальний. Це означає легалізувати злам світового порядку та сприяти наближенню моменту, коли крилаті ракети полетять у другий бік.

Союз з терористами для боротьби з тероризмом - це безумство, що провокуватиме ще більшу агресію та насилля. Цей союз призведе до ще більшої кількості жертв серед мирного населення. Спроби домовитись з Росією та Путіним запускають механізм, який спрацював 11 вересня, але в більш страшних і звірячих масштабах.

Замість співпраці, необхідно дати ефективну і змістовну відповідь Кремлю. Вона має бути консолідованою, комплексною і адекватною, відповідно до усіх складових розв'язаної Москвою гібридної війни: військовою, економічною, фінансовою, юридичною, інформаційною, кібернетичною... і, головне, - дієвою!"
From: yurko_radykh Date: December 7th, 2015 10:07 am (UTC) (Link)

недавнее

Олександр Турчинов: "Будапештський меморандум – роззброєння безглузде!" ( http://www.rnbo.gov.ua/news/2327.html )

"21 рік тому, 5 грудня 1994 року було підписано Будапештський меморандум. У той час Україну, зовсім молоду незалежну державу, якій виповнилося три роки, переконували в тому, що ядерна зброя їй не знадобиться, адже гарантами її суверенітету, недоторканності кордонів та незалежності виступили такі надпотужні держави, як США, Великобританія та Росія.

Тоді політичне керівництво України повірило у дієвість міжнародних гарантій, але через 20 років виявилось, що гарантії були порожніми і не мали жодного підгрунтя, хоча і були підписані найвищими посадовими особами країн-підписантів.

У нас забрали не лише ядерну зброю, але і всі носії, які могли нести не лише ядерні боєзаряди. Були підірвані ракетні шахти, утилізоване ракетне паливо, знищені центри управління...Україна втратила стратегічні бомбардувальники та крилаті ракети, які, до речі, зараз Росія використовує в сирійській війні. Кремлівські маріонетки, що перебували в українських владних коридорах, намагалися остаточно добити та знищити українську армію та весь блок, що відповідав за безпеку і оборону країни.

У лютому 2014 року, через 20 років після підписання меморандуму, один із підписантів підступно напав на нашу країну - розпочалась окупація Криму Збройними силами РФ, а російський парламент дозволив Путіну вводити війська на територію України. В цей час в Україні була повністю зруйнована система влади, знищена вщент економіка, небоєздатна армія, деморалізовані силові структури...

Перебуваючи в самому епіцентрі тих подій, одразу після обрання Головою Верховної Ради, виконуючи обов'язки Президента, і керуючи деякий час ще і залишками Кабміну, я звернувся до наших стратегічних партнерів по допомогу в контексті їх зобов'язань, відповідно до Меморандуму. Але нам ввічливо відповіли, що Будапештський меморандум - це формальний документ, він не передбачає реальних механізмів реалізації наданих гарантій. Тобто... Україну роззброїли реально, а гарантії виявилися «умовними».

Нам співчували, нас підтримували політично та економічно, але стало зрозуміло, що нас ніхто не захистить, і необхідно розраховувати лише на власні сили. Навіть летальну зброю, якої нам так бракувало, особливо на першому етапі агресії, нам і досі не постачають наші партнери, не наводячи при цьому жодних реальних аргументів.

Невиконання Будапештського меморандуму довело безглуздість роззброєння, засвідчило повну руйнацію системи колективної безпеки, перевело парадигму нового сторіччя у середньовічний формат «права сили», що створює потенційну загрозу для всіх. Зброя знову стає головним аргументом в міжнародних відносинах, доводячи старе підзабуте правило: хочеш миру для своєї країни - ретельно готуйся до війни.

Ну і ще один висновок з цих подій для України: у новому тисячолітті кожен повинен розраховувати винятково на себе. Тому значення для нашої країни Збройних Сил сьогодні важко переоцінити. Надзвичайно дорогою ціною ми усвідомили, що запорукою нашої незалежності та свободи є саме потужна армія та сучасна зброя. Відродити наш військовий та економічний потенціал - це єдиний шлях відновлення територіальної цілісності та демократичного розвитку України.

І в цьому питанні ми зможемо тільки самі допомогти собі!"
From: (Anonymous) Date: December 7th, 2015 10:43 am (UTC) (Link)
Интересно, если бы украинцы реально воспрепятствовали действиям российских войск в Крысу - Кремль бы действительно высадил свой десант в Киеве?
Или это был очередной (и на тот момент казавшийся еще таким непривычным и жутко реалистичным) блеф?
From: predsovmina Date: December 7th, 2015 05:23 pm (UTC) (Link)
"в Крысу"

Крыснаш! :-)
igor_piterskiy From: igor_piterskiy Date: December 7th, 2015 11:12 am (UTC) (Link)
Не совсем понятна достоверность сего заявления. Сброд у Шустера еще тот...
From: yurko_radykh Date: December 7th, 2015 05:35 pm (UTC) (Link)
Кстати, на днях в большом интервью Кошкиной И.Коломойский объяснил, почему Шустера шустро и со скандалом "ушли" с "1+1".
salopotat From: salopotat Date: December 7th, 2015 11:26 am (UTC) (Link)

Подобный аргумент сам просится

Вопрос -насколько это соответствовало реальности и могли ли на это пойти в РФ?.
From: gillian_f Date: December 7th, 2015 11:39 am (UTC) (Link)
Непонятно зачем Турчинов дал добро это озвучить? Тут с какой стороны ни посмотри, он или подлец и предатель или трус и дурак. Или я что-то не поняла?
Михайло Довгий From: Михайло Довгий Date: December 7th, 2015 12:03 pm (UTC) (Link)
"Турчинов дал добро это озвучить?"

Сильно сомневаюсь, что о содержании разговора знали только собеседники, а также сомнительно, чтобы Турчинов мог дать или не давать "добро" на озвучку.
(Deleted comment)
From: (Anonymous) Date: December 7th, 2015 12:11 pm (UTC) (Link)
Геноссе "Пастор" сам себя перехитрил? Это бывает, особенно, когда забыл чего врал до этого, а некоторое ощущение большого шухера нарастает. При том, что одна южная страна показательно надрала уши таким страшным с виду гопникам.

"Мы высадим десант"... Какая глупость! Существует мильон вполне добродушных ответов, который отшибают саму мысль о десанте. Начиная от "вы уже высаживали десант в Грозном", до "вон вишь ту толстую трубу с газом"
А Березовца берите на карандаш, как порохобота, если не взяли ещё.
From: predsovmina Date: December 7th, 2015 05:26 pm (UTC) (Link)
О, еще один великий стратег.
kvas777 From: kvas777 Date: December 7th, 2015 12:16 pm (UTC) (Link)
Судя по обращению, они как минимум дружат семьями (Нарышкин и Турчинов)...
evgknyaginin From: evgknyaginin Date: December 7th, 2015 06:40 pm (UTC) (Link)
Либо коллеги по службе...
ariy_ukraina From: ariy_ukraina Date: December 7th, 2015 12:48 pm (UTC) (Link)
Типовий приклад гопівського наїзду. У відповідь треба було не всиратись зі страху, а оголосити мобілізацію і видати 100 000 майданівців зброю. Покрошили би виродків прямо в центрі Києва. Хоча, я впевнений - ніхто і і не рипнувся. Всрались би зі страху.

Edited at 2015-12-07 12:49 pm (UTC)
john_n_doe From: john_n_doe Date: December 8th, 2015 05:55 am (UTC) (Link)
+1
Alexandre Bondarev From: Alexandre Bondarev Date: December 7th, 2015 12:56 pm (UTC) (Link)

А предатель ли Турчинов?

"... и мы вас арестуем как военных преступников".
Поставим себя на место Турчинова. Что он должен был подумать?
Либо эта угроза - блеф, либо всё это может произойти в действительности.
Ясно, что РФ предпочитала вначале захватить Крым и постепенно реализовать операцию "Новороссия", что привело бы к менее острой международной реакции, чем высадка десанта в Киеве. Дело не столько в аресте руководства Украины, а в том, что это должно было неминуемо завершиться массовым кровопролитием, т.к. десятки тысяч майдановцев наверняка начали бы вооруженное сопротивление.
"Тяньаньмын" в центре Европы был Москве абсолютно не нужен.
Точно так же понятно, что ответственный руководитель не может считать внешнюю угрозу блефом, если он не располагает достаточными силами для ее отражения.
И, судя по поведению ВСУ в Крыму, рассчитывать на армию Турчинов тогда не мог.
Более того, он не мог рассчитывать на поддержку каких-либо союзников в Европе или США.
Так что теперь мы "из первых уст" получили внятное объяснение, почему крымскому гарнизону не было отдано приказа о сопротивлении.
Киев решил выбрать "меньшее зло", отдать Крым и играть на время.
Пока что этот расчет сбывается.
Независимая Украина существует уже почти 3 года, несмотря на вооруженную агрессию РФ.
Таким образом, обнародование содержания этого разговора может привести лишь к повышению популярности "кровавого пастора" среди трезво мыслящих украинских патриотов.
P.S. Почему Нарышкин назвал Турчинова Сашей? Так ведь Турчинов давно во власти, был главой Службы безопасности. И вполне возможно, что Нарышкин и Турчинов давно были на "ты".
Да и Березовец -- не просто журналист. С 2000 по 2002 он был членом межведомственной группы Секретарей советов безопасности Украины, России, Польши и Беларуси.
P.P.S. Книгу Т.Березовца "Аннексия: Остров Крым" можно бесплатно скачать из интернета.

From: (Anonymous) Date: December 7th, 2015 01:12 pm (UTC) (Link)

Re: А предатель ли Турчинов?

поставил
Первоё моё действие: рассказать о случившемся как можно большему количеству людей.
Не готов к таким "подвигам" — уходи.
(no subject) - (Anonymous) - Expand
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
danserg2003 From: danserg2003 Date: December 7th, 2015 01:12 pm (UTC) (Link)

Турчинов

Ну не можете вы оказывать сопротивление на уровне государства - так выдайте оружие волонтерам, и отправьте на админ границу Крыма и Севастополя. Пусть устанавливают блок посты и оказывают вооруженное сопротивление захватчику! Пусть волонтеры организуют мобильные бригады вооруженных дружин, которые освобождают из блокады украинские воинские части! Но самый оптимальный вариант выбрали Турчинов и Ко - сидеть и ничего не делать, мол враг обещал, что дальше Крыма не пойдет )))
К чести украинской власти, надо признать, что сейчас они научились это делать (энерго-блокада Крыма). Но почему тоже самое не было сделано в феврале 2014 - я понять не могу...
From: ex_banew Date: December 7th, 2015 05:53 pm (UTC) (Link)

Re: Турчинов

Не думаю, что план "энерго-блокады Крыма" не написан в Кремле. Слишком противоречиво, с объявленным авторством. А с авторством Кремля же - всё сходится. Другое дело, что в этом случае проявляются приоритеты ещё и некоторых участников той акции... Вот это заставляет задумываться, хотя, с другой стороны, ничего удивительного в этом нет. Если уж кое-какие западные лидеры идут на подобное, то что же говорить о когда-то советских граждан? Не говоря уже о возможных мыслях у них: "расстояни", "гражданстве", родственников и, соответственно, "длине рук" у самого Кремля.
Re: Турчинов - (Anonymous) - Expand
Re: Турчинов - (Anonymous) - Expand
From: (Anonymous) Date: December 7th, 2015 01:17 pm (UTC) (Link)

off / офицер-перебежчик из спецслужбы России

ФСБ руководит мусульманской агентурой через главу контрразведки "Хезболлы". Они знали о террактах в Париже", - офицер-перебежчик из спецслужбы России. ВИДЕО
http://censor.net.ua/video_news/363990/fsb_rukovodit_musulmanskoyi_agenturoyi_cherez_glavu_kontrrazvedki_hezbolly_oni_znali_o_terraktah_v_parije
btclub From: btclub Date: December 7th, 2015 01:48 pm (UTC) (Link)
У сгнившего всегда отваливаются куски.Биохимия!
121 comments or Leave a comment
Page 1 of 2
[1] [2]